Супер тип квотата за победа на Ливерпул над Порто може да ви донесе екстра добивка

Ливерпул не е тим кој често калкулира, во добра форма се Црвените и затоа извесна е единицата на „Енфилд“ против Порто.

Обложувалницата Sport Life се погрижи во својата Супер тип понуда за денеска да понуди зголемена квота за победа на Ливерпул и таа е 2.11, што е одлична ако се знае дека во Порто победија со 5-1 и, секако, се подобар тим од гостите.

Од Лигата на шампионите, зголемени квоти има и за триумфи на Лајпциг кај Бриж и на Манчестер сити во спектаклот против Пари Сен Жермен. Како што е познато, освен на конечен тип, за фудбалските мечеви во Супер типот може да се обложите и на голови и на комбинации на конечен тим со број на погодоци.

Освен фудбалски мечеви, кои доминираат во Супер типот, има и тенис, ракомет и хокеј на мраз.

- Оглас -

Најнови вести