Танганга ја рогна во облаци, погледнете што правеа Сон и Али (Видео)

Дефанзивецот на Тотенхем шутна неконтролирано и тоа предизвика интересна реакција кај тандемот на Спарс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *