Татко му е тениска легенда, а тој во кариерата има освоено само еден СЕТ

Не е секогаш дека „крушата под круша паѓа“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *