Тешка е животната приказна на Михајловиќ: Војната во Вуковар, губење на детето, совршениот меч…

Еден од најдобрите фудбалери на Балканот, од пред неколку дена ја води најважната битка - битката за животот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *