Топ квота ако Елмас го даде првиот гол на дербито Наполи – Јувентус, ќе има ли пенал за домаќините?

Македонскиот репрезентативец веќе има еден погодок по првите две кола во Серија А

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *