„Торцида“ повторно прави проблеми и се истепа со друга навивачка група (ВИДЕО)

Ултрасите на Хајдук предизвикаа нови немири, а еден човек е посериозно повреден

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *