Тотенхем ги дотолчи обложувачите во чудна вечер, без очекуваните победи и на Баерн, Барса и Јувентус

Спарс ремизираа 1:1 со Фулам и само ги зголемија маките на сите што очекуваа лесни победи на фаворитите денеска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *