Тотенхем ги има Сон и Кејн, добри 15 минути на Шкендија се малку за подвиг (Видео)

Двете ѕвезди на гигантот од Лондон постигнаа решавачки голови за победа од 3:1 во Скопје против македонскиот претставник.

Слични вести...