Шкендија тргна со страв, Ламела казни со гол на стартот (Видео)

Гостите рано поведоа по одличната акција во петтата минута

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *