Сон ја продолжи стрелбата, Тотенхем повторно води во Скопје (Видео)

Јужнокореецот потврди дека е во голгетерска форма и со погодок во 70-тата минута ја врати предноста на гостите на дуелот со Шкендија.

Слични вести...