Трето полувреме на мадридскиот Колосеум – По фудбалот, имало и опасен бокс-меч меѓу играчите на Хетафе и Вилјареал

Има дури четворица исклучени играчи откако заврши натпреварот што беше многу значаен за продолжување на трката за место во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *