Циркус Јуве: Алекс Сандро заборави дека веќе не е играч на Порто, па го запре Роналдо! (Видео)

Хит-снимката покажува дека Сандро игра добра одбрана, ама против погрешен човек.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *