Добија ли црвен картон хрватските навивачи? Нема да смеат да влезат на стадион!?

Европското првенство уште не почнало, а веќе има голем проблем.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *