Тухел во Мадрид ќе пазари нов стопер

Европскиот првак планира да ја засили одбраната со фудбалерот на Реал, но има тешка конкуренција

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *