УЕФА го одложи дуелот Македонија – Косово, може да се игра следната година во март

Сите бараж-дуели кои требаше да ги дадат последните четири учесници на ЕП нема да се одиграат во предвидениот термин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *