УЕФА ја поништи сезоната во младинската Лига на шампиони

Европските таленти нема да се натпреваруваат за титулата, тоа е лоша вест и за Шкендија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *