УЕФА призна: Ајтекин влијаеше врз исходот од мечот Барса – ПСЖ кој заврши со 6-1

Нови контроверзи и признанија поврзани со судии и нивната лоша арбитража.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *