Уживање: речиси половината од квотите за конечен тип во Супер типот се 2.00 или поголеми! (Фото)

Обложувалницата Sport Life и денеска излезе со понуда од 16 натпревари во својот Суоер тип каде има зголемени квоти, поголеми од тие во стандардната понуда во билтенот и додатокот, а за дури седум од мечевите, квотата за конечен тип за победа на фаворитите е 2.00 или поголема.

Квоти над 2.00 има и за хокеарски мечеви, а освен фудбалски и хокеарски, во Супер типот има зголемени квоти и за кошаркарски натпревари.

Како и секогаш, за фудбалските средби добивате зголемени квоти и за уште четири игри, не само на конечен тип, ваше е да го пронајдете вистинскиот џокер и да чекате добивка на тикетите во Sport Life.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести