Валенсија ги сопре Биковите од Памплона, Гуедеш постигна светски гол (Видео)

Португалецот со фантастичен слалом од 70-на метри им донесе водство на Лилјаците, а Родриго по два поништени гола, конечно постигна и регуларен погодок за победа од 2:0

Слични вести...