Вардар 1961 ги пријави браќата Њокас за настап во Лигата на шампионите

Договорот со досегашните членови на Металург ќе биде на една година, едниот ќе има дрес број 10, другиот ќе носи 6-ка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *