Вардар 1961 веќе е прежален, но против Веспрем мора да се остави добар впечаток

Имате избор на колкав „хендикеп“ на Црвено-црните ќе типувате.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *