Вардар го дозна распоредот на натпревари за новата сезона во ЛШ

Црвено-црните ќе бидат домаќини во три од првите четири кола од групната фаза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *