Вардар замина за Норвешка без Ристовски, Гурбиндо и Кудуз, но ќе играат браќата Њокас

Стартот во новата сезона во Лигата на шампионите за двојниот европски првак е утре, против Елверум, од 18.45 часот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *