Вечниот Јаромир Јагр не запира, и на 48 години дава голови (Видео)

Хокеарската легенда е посебна класа на мразот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *