Вест хем игра лудо, но не дозволи пак да прокоцка 3:0 (Видео)

Чеканите како и против Арсенал, и вечерва водеа со 3:0, но, за нивна среќа, не му дозволија реприза на Вулверхемптон и победија со 3:2.

Слични вести...