Вистински предизвик е да се погоди кој ќе победи на Ф1 трката во Баку

Тесните кривини може да донесат хаос, ќе биде потребна и среќа за победа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *