Чудо невидено во Истанбул – Баерн губеше со 20 разлика и успеа да го згасне Фенер (Видео)

Поранешниот европски првак имаше се под контрола и предност од 45:25 на полувремето, но потоа се случи еден од најголемите пресврти во историјата на европската кошарка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *