Во масакрот во Австрија беше убиен и голман

Без многу размислување уби петмина, меѓу кои едно шестгодишно дете.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *