Во модерниот свет не важи „пола за нив, пола за мене“ како што вели Атиџе, а тоа најдобро го осети Милан

Возбудлив викенд во кој можеби како никогаш досега фокусот за обложување беше кон нешто што нема врска со спортот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *