Возбудата присутна од рано наутро, Македонија ќе игра пред своите навивачи

Националната арена во Скопје по повеќе од една година ги отвора портите за симпатизерите на фудбалската репрезентација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *