Време е за фајнал-фор: Можат ли Армејците да го одбранат тронот?

Финалистите во Евролигата ќе се добијат по два фанстастични дуели на стартот од Ф4 турнирот во Келн

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *