Вујовиќ: Ќе треба да се надминеме себеси за победа над Мешков, многу би ни значеле Комитите

Вардар без навивачи не е Вардар, вели тренерот, кој се осврна и на проблемите во тимот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *