За малку од готово, вересија: Ефес водеше 21 разлика, но се тресеше до крај

Турскиот тим е во финалето од Евролигата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *