Зголемени квоти за победи на Арсенал, Јувентус, Севилја, Вест хем…

Денешниот Супер тип во Sport Life е многу разновиден, па нуди мечеви од четири разни спортови. Како ретко кога, фудбалот не е доминантен и е застапен само со шест натпревари. Тоа се мечеви од Лигата на Европа и Конференциската лига, што значи дека возбудувањата нема да изостанат. Зголемени се квотите на победи на Арсенал, Јувентус, Севилја, Вест хем…

Во понудата има дури пет меча од тенисот, каде квотите за победа на фаворитите се движат од 1.40 до 1.55, што значи дека треба да се сигурици. Во хокејот се очекува три победи на домашните екипи, а од понудата во кошарката има две средби од Евролигата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести