Академија Пандев е прв финалист во Купот на Македонија

Струмичани беа подобри од Македонија ЃП, и тоа на гостински терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *