Актуелниот освојувач на Лигата на нациите треба да оди во затвор во Шпанија

Францускиот репрезентативец поради семејно насилство во 2017 година треба да оди во казнено-поправен дом, а мора да се појави на суд во Мадрид за шест дена.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *