Алегри откри дали Роналдо останува или не во Јувентус

Старата дама денеска игра против Фиорентина, во меч на кој треба да ја прослави новата титула во Серија А

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *