Алонсо го налути Лампард: На полувреме се упати кон клупскиот автобус

При негатива од три гола, менаџерот на Челзи го смени шпанскиот бек на паузата од мечот против ВБА, а тој со еден потег си ја одреди судбината.

Слични вести...