Алушовски ги „поздрави“ сите оние кои го критикуваа Вардар изминатиов период

Тренерот на Вардар вели дека неговиот тим покажал вистински карактер и дека сега се отвора вратата за пласман во осминафиналето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *