Алушовски: Треба да се погледнеме во очи по овој тежок пораз

Тренерот на Вардар видно разочаран од резултатот против Веспрем

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *