Арената денес ќе згрми за европските Рисови

Како што кажа Ангеловски, убаво е да се види дека Македонија повеќе не е само обичен спаринг-партнер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *