Аргентина без Меси не може да ја прекине мексиканската серија

Во САД ќе се играат неколку интересни пријателски мечеви, а во фокусот е дуелот во Тексас меѓу Аргентина и Мексико.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *