Атлетико и Севилја ќе играат на минусна температура, Реал и Барса чекаат икс или двојка

Јорганџиите ако ја „покријат“ Севилја, тешко дека може да им побегне титулата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *