Атлетико не случајно одбра да игра како домаќин во Букурешт

Пред девет години Симеоне во Букурешт го освои првиот трофеј како тренер на Јорганџиите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *