Барди го чекаме со нетрпение, но мали се шансите да игра против Австрија

Неизвезноста околу тестот на Ковид-19 со нашиот играч од средниот ред е засега најголемиот проблем

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *