Барнли го врати духот на Премиер лигата – Барнс и Вуд со типични англиски голови ги скротија Волците (Видео)

Највпечатливиот тандем напаѓачи во историјата на клубот постигна голови за триумф на домаќините од 2:1.

Слични вести...