Барселона – ПСЖ е повеќе од меч, тоа ќе биде битка за Лионел Меси

Што значи двомечот во првата нокаут-фаза од Лигата на шампионите и кои се најверојатните состави за вечерва?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *