Белград се тресеше, спектакуларна поддршка за Ѕвезда пред мечот со Милан (Видео)

Тренерот Дејан Станковиќ го водеше навивањето и придонесе атмосферата да дојде до точка на вриење.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *