Богат специјален сингл во Sport Life за дербито во ЛШ – Левандовски и Милер одат на хет-трик против Барселона, коефициентот е 4.54

Двајцата напаѓачи на Баерн постигнуваа голови на последните две пресметки со Барселона и ако има реприза ,може убаво да се заработи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *