Болна елиминација на Вардар од ЛШ: Веспрем победи со вкупни 23 гола разлика

Во двата меча, Црвено-црните немаа шанси против Унгарците

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *